Image
Image
Image
Image

Aktualności

Dzisiaj zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski – II liga Juniorów. Czas na podsumowanie wszystkiego co się tutaj działo. Po bardzo zaciekłej rywalizacji miejsca medalowe zajęły następujące drużyny MDK Fabryczna Polonia Wrocław, UKS przy SP 8 Chrzanów, UKS Hetman Częstochowa.

Przez ostatnie trzy dni wiele się wydarzyło. Na prowadzenie wysunęła się drużyna UKS przy SP 8 Chrzanów, która już może cieszyć się z awansu do I Ligi juniorów. Drugie miejsce obecnie zajmuje MDK Fabryczna Polonia Wrocław, a na trzecim miejscu plasuje się UKS Hetman Częstochowa. Przed nami ostatnie runda, jeszcze wiele może się wydarzyć.

Za nami kolejny ekscytujący dzień szachowych zmagań. Dzisiaj zawodnicy rozegrali aż dwie partie, co spowodowało wiele zmian w tabeli. Na pierwszym miejscu plasuje się MDK Fabryczna Polonia Wrocław, a tuż za nimi UKS przy SP 8 Chrzanów, którzy po remisie w meczu z obecnymi liderami tracą od nich tylko dwa małe punkty. Obie drużyny są w posiadaniu 12 dużych punktów. Trzecie miejsce zajmuje UKS Hetman Częstochowa. Klub ten wygrał dzisiaj dwie rundy i obecnie gromadzi na swoim koncie 11 dużych punktów.

Kolejny dzień Mistrzostw za nami. Podczas piątej rundy towarzyszyło nam wiele emocji. KS Laura II Chylice zremisowało z MDK Fabryczna Polonia Wrocław, a UKS przy SP 8 Chrzanów wygrało z KSz Hetman Koszalin tym samym pierwsze trzy drużyny KS Laura II Chylice, Fabryczna Polonia Wrocław, UKS przy SP 8 Chrzanów mają po 9 dużych punktów.

W poniedziełek minął kolejny dzień szachowych zmagań. Zawodnicy musieli zmierzyć się z podwójną rundą. Po czwartej partii prowadzi drużyna KS Laura II Chylice z 8 punktami. Drugie miejsce zajmuje MDK Fabryczna Polonia Wrocław z taką samą ilością dużych punktów jednak tracąc do liderów 0.5 małych punktów. Na trzecim miejscu plasuje się UKS przy SP 8 Chrzanów z 7 dużymi punktami. Przed nami jeszcze 7 rund w trakcie których wszystko może się zdarzyć. Zapraszamy do śledzenia wyników na bieżącą na stronie.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II liga

logo-dmpj-2019.png

UKS Pałac Młodzieży Katowice

ul. Kopernika 14
40-064 Katowice 
NIP: 634-258-39-24


Napisz do nas: dmpj.szczyrk@gmail.com

© 2020 UKS Pałac Młodzieży w Katowicach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Search