Image
Image
Image
Image

Aktualności

Znamy medalistów Pucharu Polski do lat 8!

Po 4 dniach wyczerpujących zmagań rozgrywki zostały zakończone! Jak powiedział sędzia główny Michał Wejsig przed rozpoczęciem ostatniej partii turnieju: "Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, niezależnie od wyników. Wytrzymać tak trudny turniej i walczyć dzielnie do końca, to niesamowity wyczyn."

 

Jesteśmy pewni, że wszystkie dzieci biorące udział w turnieju czeka jeszcze wiele dobrych wyników oraz wspaniałych przygód związanych z szachami. Tym razem w Szczyrku zwyciezców mogło być jednak tylko kilku.


Oto nasi medaliści Pucharu Polski do lat 8:

Grupa dziewczynek:

1. Blanka Polakiewicz (UKS Czarny Koń Olkusz)
2. Faustyna Czajka (KSz Gambit Przeworsk)
3. Kinga Lajdamik (KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny)

Grupa chłopców:

1. Mateusz Różański (Wielkopolski Klub Szachowy)
2. Borys Witczak (UKS Hetman Częstochowa)
3. ex aequo (!) Gabriel Karaszewski (KSz Miedź Legnica) oraz Filip Ochędzan (KTS Kalisz)

Złoci medaliści w swoich grupach będą mieli opłacony wyjazd na Mistrzostwa Świata do lat 8 w Mińsku. Co więcej, ośrodek Orle Gniazdo ufundował pobyt dla rodzin zawodników, którzy zdobyli drugie miejsca. Czołowe miejsca dostaną atrakcyjne nagrody, zabawki oraz konta premium z platformy szachowej ChessGrow. Nawet dla najmłodszych w każdej grupie czekają wielkie pluszaki!

nagrody.jpg

To jednak nie wszystko, bo każdy uczestnik wyjedzie z Pucharu Polski z prezentami, w tym pamiątkową szachownicą z autografem czołowego polskiego szachisty Radosława Wojtaszka, oraz pięknymi medalami, zamówionymi specjalnie na tę okazję!

Sponsorami nagród w tym roku są Platforma Szachowa Chessgrow, Sklep Szachowy Caissa, European Chess TV, Orle Gniazdo oraz Śląski Związek Szachowy.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom i trenerom. Dziękujemy za przyjazd, Wasz czas oraz miłą atmosferę podczas turnieju.

Puchar Polski do lat 6,7 i 8

logo-678.png

UKS Pałac Młodzieży Katowice

ul. Kopernika 14
40-064 Katowice 
NIP: 634-258-39-24


Napisz do nas: szczyrk678@gmail.com

© 2019 UKS Pałac Młodzieży w Katowicach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Search